Se deschide turneul de fotbal Trofeul Sfinx U10 Cupa Campionilor

Maine 5 mai 2021 va avea loc deschiderea oficiala a turneului de fotbal Trofeul Sfinx U10 Cupa Campionilor.
In cadrul aceste competitii  se vor juca peste 100 de meciuri. Cei mici fiind vedetele evenimentului.
Iata echipela  ce vor evolua maine pe cele  patru terenuri de meci :

Grupa A

ACS Viitorul Argeș
AS DIDI Junior Iași
Luceafărul 2010 Cluj
GT Sport Junior Alba Iulia
Luceafărul Târgoviște
ACS Miercurea Nirajului

Nr meci       Data             Ora    Teren      Echipa 1                      Echipa 2
001    Miercuri 5 Mai    15:00    T1    ACS Viitorul Argeș    GT Sport Junior Alba Iulia
005    Miercuri 5 Mai    16:00    T1    AS DIDI Junior Iași    Luceafărul Târgoviște
009    Miercuri 5 Mai    17:00    T1    Luceafărul 2010 Cluj    ACS Miercurea Nirajului
013    Miercuri 5 Mai    18:00    T1    AS DIDI Junior Iași    GT Sport Junior Alba Iulia

Grupa B

ACS Kids Tâmpa Brașov
Steaua Magică Iași
AS Zenit Oradea
Optimum Alba Iulia
FC Voluntari
CS Dinamo București

Nr meci     Data         Ora    Teren        Echipa 1             Echipa 2
002    Miercuri 5 Mai    15:15    T2    Optimum Alba Iulia    CS Dinamo București
006    Miercuri 5 Mai    16:15    T2    Steaua Magică Iași    FC Voluntari
010    Miercuri 5 Mai    17:15    T2    AS Zenit Oradea            CS Dinamo Bucuresti
014    Miercuri 5 Mai    18:15    T2    Steaua Magică Iași    Optimum Alba Iulia

Grupa C

FC FCSB
CS Eforie
ACS MF Hunedoara
FC Argeș
ACS Alma Sibiu
Universitatea Craiova

Nr meci        Data    Ora   Teren    Echipa 1           Echipa 2
003    Miercuri 5 Mai    15:30    T3    FC FCSB                  FC Argeș
007    Miercuri 5 Mai    16:30    T3    CS Eforie          ACS Alma Sibiu
011    Miercuri 5 Mai    17:30    T3    ACS MF Hunedoara      Universitatea Craiova
015    Miercuri 5 Mai    18:30    T3    CS Eforie          FC Argeș

Grupa D

CSC Ghiroda
CS Luceafărul Tg Jiu
FC Kinder Brăila
Atletico Junior Bacău
AFC Oltenia Rm Vâlcea
ASC Inter Câmpulung

Nr meci        Data     Ora    Teren       Echipa 1                   Echipa 2
004    Miercuri 5 Mai    15:45    T4    CSC Ghiroda            Atletico Junior Bacău
008    Miercuri 5 Mai    16:45    T4    CS Luceafărul Tg Jiu    AFC Oltenia Rm Vâlcea
012    Miercuri 5 Mai    17:45    T4    FC Kinder Brăila    ACS Inter Câmpulung
016    Miercuri 5 Mai    18:45    T4    CS Luceafărul Tg Jiu    Atletico Junior Bacău

Păreri?

Comentarii